• seriea.iri

  @seriea.iri

  1 month ago
 • ⬅مارکو جامپائولو ـ ✅به کار مدیران باشگاه اعتماد دارم. آن ها کیفیت و رقابت را به تیم اضافه می کنند. وضعیت مثبتی که با کار گروهی در تیم وجود دارد، راضی کننده است و قصد ندارم از این بابت شکوه کنم. بازیکنان مرا شگفت زده کرده‌اند. امیدوارم تا 2 سپتامبر همه چیز در اختیارمان باشد. بازخوردهای مثبتی از تیم دریافت کرده ام. مودریچ؟ از مالدینی بپرسید. بن ناصر؟ او قهرمان جام ملت های آفریقا شد و برایش خوشحالم. بیشتر از این چیزی ندارم که بگویم. سوسو علاقه زیادی از خود نشان داده تا در پست شماره 10 بازی کند. او بازیکنی قدرتمند است. در مورد نقل و انتقالات باید از ماسارا، مالدینی و بوبان بپرسید. 22 بازیکن در اختیار دارم که می خواهم بهترین بازی ها را از آن ها بگیرم. از صبح تا شب به میلان فکر می کنم چون دغدغه فکری من همین است. باید صبور باشیم و مطمئنم می توانیم موفق ظاهر شویم. تئو هرناندز زیاد حرف نمی زند و سخت تلاش می کند. از این وضعیت خوشم می آید. تئو شهرت خاصی در زمینه آرام بودن ندارد اما در این 10 روز، واقعا سخت تلاش کرده است.  ـ @seriea.iri
 • 650 2
 • Advertisements

  ⬅مارکو جامپائولو
  ـ
  ✅به کار مدیران باشگاه اعتماد دارم. آن ها کیفیت و رقابت را به تیم اضافه می کنند. وضعیت مثبتی که با کار گروهی در تیم وجود دارد، راضی کننده است و قصد ندارم از این بابت شکوه کنم. بازیکنان مرا شگفت زده کرده‌اند. امیدوارم تا 2 سپتامبر همه چیز در اختیارمان باشد. بازخوردهای مثبتی از تیم دریافت کرده ام. مودریچ؟ از مالدینی بپرسید. بن ناصر؟ او قهرمان جام ملت های آفریقا شد و برایش خوشحالم. بیشتر از این چیزی ندارم که بگویم.
  سوسو علاقه زیادی از خود نشان داده تا در پست شماره 10 بازی کند. او بازیکنی قدرتمند است. در مورد نقل و انتقالات باید از ماسارا، مالدینی و بوبان بپرسید. 22 بازیکن در اختیار دارم که می خواهم بهترین بازی ها را از آن ها بگیرم. از صبح تا شب به میلان فکر می کنم چون دغدغه فکری من همین است. باید صبور باشیم و مطمئنم می توانیم موفق ظاهر شویم.
  تئو هرناندز زیاد حرف نمی زند و سخت تلاش می کند. از این وضعیت خوشم می آید. تئو شهرت خاصی در زمینه آرام بودن ندارد اما در این 10 روز، واقعا سخت تلاش کرده است. 
  ـ
  @seriea.iri

 • Save Image Other Posts

Instagram seriea.iri (SERIEA.IRI) Other Pikdo Posts