• seyyahart

  @seyyahart

  1 week ago
 • Istanbul, Turkey
 • (Bardak için V) -Video için sola kaydır- Bana sıkça sorulan ''Karton bardaklar ne kadar dayanıklı?'' sorusu üzerine çizdiği V bardağıyla bardağın sağlamlığını farklı bir bakış açısıyla kanıtladığım, bu sağlamlığı sağlayan şeyin fikir olduğunu açığa çıkarttığım bir çalışma.  V for Vendetta filmini izleyenler bilir, filmde fikirler üzerine pek çok güzel replik var. V'nin filmde söylediği ünlü repliklerden biri de ''...Bu maskenin altında bir fikir var. Ve fikirler kurşun geçirmez.'' Karton bardaklar sağlam değil biliyorum fakat tek kullanımlık olarak kullanılan bardakları bir fikir çerçevesinde sağlamlaştırıyorum. Bunu ifade edebilecek en harika cevabı da bardağa ateş ettirerek verdim (silaha karşıyım). Hangi bardak kurşun yedikten sonra tek parça kalabilir? Fikrimin en güzel yanlarından biri de bu soruyu size sormamı sağlaması. (Vendetta’nın hikayesi yorumlarda) #vforvendetta #guyfawkes #alanmoore #davidlloyd #cupart #seyyahart

  (Bardak için V)
  -Video için sola kaydır-
  Bana sıkça sorulan ''Karton bardaklar ne kadar dayanıklı?'' sorusu üzerine çizdiği V bardağıyla bardağın sağlamlığını farklı bir bakış açısıyla kanıtladığım, bu sağlamlığı sağlayan şeyin fikir olduğunu açığa çıkarttığım bir çalışma. 
  V for Vendetta filmini izleyenler bilir, filmde fikirler üzerine pek çok güzel replik var. V'nin filmde söylediği ünlü repliklerden biri de ''...Bu maskenin altında bir fikir var. Ve fikirler kurşun geçirmez.''
  Karton bardaklar sağlam değil biliyorum fakat tek kullanımlık olarak kullanılan bardakları bir fikir çerçevesinde sağlamlaştırıyorum. Bunu ifade edebilecek en harika cevabı da bardağa ateş ettirerek verdim (silaha karşıyım).
  Hangi bardak kurşun yedikten sonra tek parça kalabilir?
  Fikrimin en güzel yanlarından biri de bu soruyu size sormamı sağlaması.
  (Vendetta’nın hikayesi yorumlarda)
  #vforvendetta #guyfawkes #alanmoore #davidlloyd #cupart #seyyahart

 • 1,766 47
 • Save Image Other Posts

Instagram seyyahart (seyyahart) Other Pikdo Posts

hllyildirimm - Halil Yıldırım 1 week ago

Arka planda tchaikovs 1812 de koysaydın muhteşem olurdu. İnsanlar hükümetten korkmamalı, hükümetler İnsanlardan korkmalı!

aynurrkerem - 1 week ago

"Düşünceler kurşun geçirmez"👏👏👏 harika olmuş emeğine sağlık 🍀👏👏👏

aylaciftcioglu - 1 week ago

Sağa kaydırınca zihinde otomatik olarak Herr Mannelig çalıyor

×

Support us !

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.


Please support us by deactivating the AD blocker so our services can continue.